Інгалятор (небулайзер)
Ви все ще лікуєте кашель або ГРЗ дихаючи над картоплею? Киньте! Часи, коли для інгаляції лікарськими препаратами необхідно було йти в поліклініку давно в минулому!
З тих пір інгалятори стали більш компактними та ефективними і їх можна спокійно купити і використовувати вдома. Так що якщо лікар прописав Вам не парову інгаляторне терапію, не лякайтеся і купуйте собі в домашню аптечку небулайзер (інгалятор). До речі, небулайзер відрізняється від парового інгалятора тільки тим, що не призначений для проведення інгаляцій настоями трав, мінеральної або морською водою. Зате небулайзером можна більш точно впливати на певні долі дихальної системи (верхні, середні та нижні дихальні шляхи), підбираючи і створюючи апарат залежно від розміру частинок одержуваного аерозолю.
У цьому розділі нашого інтернет-магазину товарів для діабетиків та медичної техніки для дому Ви можете купити недорогі інгалятори (небулайзери) для домашнього використання з доставкою по Україні.
- НовинкаІнгалятор компресорний Omron C-102 Total (NE-C-102-E), небулайзер і назальний душ IK10142 719 ₴Під замовлення
- Топ продаж
Небулайзер (розпилювач) – це інгалятор нового покоління, який перетворює розчин лікарського засобу в аерозоль (туманна хмарка) з дрібних частинок і призначений для лікування і профілактики різних захворювань дихальних шляхів. З допомогою небулайзерної терапії лікують: пневмонію, туберкульоз, ОРР, риніт, трахеїт, бронхіт, астму, алергічні загострення та інші інфекційні і простудні захворювання дихальної системи.
Завдяки сучасній системі розпилення, лікарський препарат за короткий час потрапляє в органи дихання і дає максимальний ефект у лікуванні захворювань дихальної системи. Інгаляційна терапія з використанням небулайзера – це зручно та ефективно. За допомогою небулайзера Ви зможете лікувати свої дихальні шляхи, навіть антибіотиками, гормонами, антисептиків та фіто розчинами.
Домашній інгалятор – рекомендації по вибору
Інгаляція - ефективний спосіб доставки лікарських препаратів у дихальні шляхи. Для цих цілей існують різні типи інгаляторів:- сольові;
- парові;
- компресорні;
- ультразвукові;
- ультразвукові з МЕШ-технологією.
Купити інгалятор небулайзер рекомендується тим, у кого спостерігаються часті захворювання верхніх дихальних шляхів. Інгалятор (небулайзер) станемо надійним помічником також у будинку, де є маленькі діти.
У сольових інгаляторах кристали солі, здобуті в печерах, знаходяться між керамічними фільтрами. При вдиханні, кристали змішуються з вологим повітрям і корисні частки поширюються по дихальній системі.
Парові моделі призначені для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів. У прилад заливають настої трав або ефірні масла. Пар пом'якшує носоглотку і трахеї, допомагаючи відкашлюватися.
Особливості компресорних інгаляторів
Небулайзери даного типу за допомогою електро компресора перетворюють лікувальний розчин у аерозольне хмара. В них використовуються інгаляційні розчини, що продаються в аптеках. Не слід застосовувати трав'яні відвари і масла.
Таблиця сумісності медикаментів для небулайзерної терапії
Чим гарний ультразвуковий інгалятор для дітей?
Робота цих пристроїв базується на енергії коливань пьеза-кристала. В результаті виникає холодний пар. Вони підходять для домашнього використання в сім'ях де є маленька дитина, завдяки відсутності шуму при роботі. Це дозволяє використовувати пристрій в той час, коли малюк спить. Їх гідність – дрібний розмір аерозольних частинок, які проникають глибоко в дихальні шляхи. Недоліком обладнання є неможливість використання суспензій, антибіотиків, стероїдних і гормональних препаратів.
Переваги сітчастих електронних інгаляторів (мембранних)
В інгаляторах з Mesh-технологія аерозоль виходить з допомогою ультразвуку низької частоти та сітки-мембрани. Дана особливість дозволяє застосовувати будь-які лікарські засоби, призначені для інгаляцій – ультразвук не руйнує корисні частинки. Вони безшумні, мають мале енергоспоживання і компактний розмір. Цей побутовий електричний інгалятор може працювати від 2-4 АА-батарей і може поміститися в кишені.
Як купити небулайзер і догляд за ним
Чищення слід проводити після кожного використання. Для миття розпилювальних камер компресорних приладів, насадок, дорослих і дитячих масок використовують миючі засоби. Розпилюючі камери ультразвукових пристроїв миють тільки проточною водою! Сітка, растирающая розчин в МЕШ інгаляторах, дуже ніжна, тому при чищенні важливо дотримуватися інструкції.