Швидкий тест для визначення тропоніну I (цільна кров, сироватка, плазма) CITO TEST Troponin I №1
CITO TEST Troponin I: Швидкий і якісний експрес-техн для зручного використання як у професійних дослідженнях, так і для приватної діагностики, від провідного виробника компанії ФАРМАСКО Україна, розроблена тест-система згідно з новітніми, сучасними світовими технологій у галузі діагностики.
Тропонін — регуляторний глобулярний білок, що складається з трьох суб'єдинок, який бере участь у процесі м'язового скорочення. Міститься в скелетних м'язів и серцевому м'язі, але не міститься в гладкій мускулатурі.
Тропонін I (мол. м. 25 тис.) зв'язується з активом у тонких філаментах, утримуючи в такий спосіб тропонін-тропіозиновий комплекс на місці, він також слугує інгібітором актоміозинової Mg-АТФази, перешкоджає взаємодії актину та міозину, коли іони кальцію не пов'язані з тростоном.
Також у нашому інтернет-магазині Ви можете замовити та купити тест-систему для визначення CITO TEST® Cardio Combo три показники в одному тесті (міоглобіна/KK-MB/ тропоніна I)
Докладніше про консультацію за тестами та умовами покупки можна дізнатися зв'язавшись із нами.
CITO TEST Troponin I є швидким тестом для якісного визначення серцевого топоніну І в суцільній крові, сироватці або плазмі для діагностики інфаркту міокарда (ІМ).
Загальна інформація про Тропонін.
Серцевий тропонін I (cTnI) представлений білком, який є в м'язах серця й має молекулярну вагу 22,5 кДа. Тропоніна І є частиною комплексу, до складу якого входять тропонін Т і тропонін С. У разі пошкодження серцевого м'яза тропонін і звільняється в кров через 4-6 годин після появи болю разом із КК-МВ, але рівень останньої повертається до норми через 72 години, тоді як рівень тропоніну I залишається підвищеним упродовж 6-10 днів, забезпечуючи достатню кількість часу для визначення серцевого пошкодження. Висока специфіка тропоніну I в визначенні пошкодження міокарда використовується в Періопераційний період, після марафонських пробігів, закритої травми грудної клітки. Звільнення тропоніну I спостерігається не тільки в разі ІМ, але й у разі ішемічного ушкодження внаслідок аорто-коронального шунтування. Тропонина та найбільш інформативний біомаркер у разі інфаркту міокарда завдяки високій специфічності та чутливості.
Тест на визначення торопоніну I (цільна кров/сироватка/плазма) є простим і використанням тестом для селективного визначення тропоніну I в цілісній крові, сироватці, плазмі. Найменший рівень визначення тропоніну I становить 0,5нг/мл.
Принцип методу тестування cito test troponin i.
Тест на визначення тропоніну I (цільна кров/сироватка/плазма) працює за принципом імунохроматографічного аналізу з візуальним урахуванням результатів тестування. У місці внесення на мембрану тесту зразок крові реагує з пофарбованими кон'югатами. Тропоніна I, наявна в зразку, зв'язується з кон'югатом, утворюючи імунний комплекс. Останній під дією капілярних сил просувається вздовж мембрани та вступає в реакцію з імобілізованими антитілами до тропоніну I, які були заздалегідь нанесені на тестову ділянку мембрани, унаслідок чого утворюється кольорова лінія. Наявність кольорової лінії в тестовій зоні вказує на позитивний результат, тоді як немає її вказує на негативний результат тестування. Кольорова лінія, яка завжди з'являтиметься на контрольній ділянці, є процедурним індикатором роботи тіста, у такий спосіб вказуючи, що достатня кількість зразка була використана та заповнення капілярів мембрани сталося.
Застереження до застосування.
- Тільки для професійної in virto діагностики
- Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.
- Не курити, не пити, не їсти в місці розташування зразків і тест-систем.
— не використовувати тест-систему в разі пошкодження цілісності паковання.
- Звертайтеся зі зразками, як із потенційно інфікованим матеріалом. Дотримуйтеся встановлених заходів безпеки щодо мікробіологічних ризиків і виконуйте стандартні рекомендації щодо утилізації зразків
- Під час роботи зі зразками використовуйте захисний одяг: халат, рукавички та окуляри.
- Усі використані тести, зразки та потенційно забруднені матеріали треба утилізувати відповідно до вимог чинного законодавства.
- вологість і температура можуть вплинути на результат тестування.
Спосіб застосування тест-система на тропонін.
Забір зразка крові та підготовка до тестування.
Матеріалом для дослідження може бути суцільна кров (з вени або пальця), сироватка або плазма.
Для забору капілярної крові з пальця:
- Помити руки пацієнта водою з милом або протерти змоченою в спирті ваткою, висушити;
- рухами від зап'ястя до кінчиків пальців розім'яти середній або безіменний пальці, не торкаючись місця протоколу;
- Протоколи шкіри стерильним одноразовим ланцетом, витерти першу краплю крові
— м'яко масажуючи палець, досягти утворення достатньої краплі крові
- Відібрати одноразовою піпеткою 75 мкл крові, уникаючи утворення бульбашок повітря, і внести весь об'єм крові в лунку S тест-касети.
Дослідження капілярної крові необхідно проводити негайно після забору. Така кров не підлягає зберіганню для подальшого використання з тестами CITO TEST Troponin I.
Для отримання сироватки збирають кров у ємність без антикоагулянту, дають крові згорнутися, якнайшвидше відокремлюють сироватку, щоб уникнути гемолізу та переносять її в окрему пробірку.
Для отримання плазми кров збирають у ємність з антикоагулянтом (гепарин, ЕДТА). Після осідання формених елементів (центрифугують за 1500-3000 об./хв.) Відокремлюють плазму в окрему пробірку.
Зразки сироватки та плазми крові можуть зберігатися впродовж 3 днів за температури 2-8 °C, для тривалого зберігання використовують температурний режим за -20 °C. допускається одноразове заморожування-розморожування зразків сироватки та плазми крові.
Цілісна венозна кров може зберігатися за температури 2-8 °C і використовуватися для тестування впродовж 2 днів. Цілісна венозна кров не підлягає заморожувати для подальшого дослідження з використанням тестів CITO TEST Troponin I.
Процедура тестування на тропонін.
- Приготувати всі необхідні для дослідження матеріали: годинник, тест-систему, зразок крові.
- Довести тест-касету, зразок крові, буфер до кімнатної температури (15-30 °C).
- Відкрити запаяний пакет, дістати тест-касету перед виконанням тесту.
- Перевірте наявність маркування «cTnI» на тест-касеті.
- Під час дослідження зразків сироватки та плазми: тримаючи піпетку вертикально, внести 2 сироватки або плазми (приблизно 50 мкл) у лунку (S) на касеті, потім додайте 1 краплю буфера (приблизно 40 мкл) і почати відлік часу.
- Під час дослідження зразків цілісної венозної крові: тримаючи піпетку вертикально, внести 3 краплі суцільної крові (приблизно 75 мкл) у лунку (S) на касеті, потім додайте 1 краплю буфера (приблизно 40 мкл) і почати відлік часу.
- Під час дослідження зразків капілярної крові: відібрану піпеткою кров внести 3 краплі (приблизно 75 мкл) у лунку (S) на касеті, потім додайте 1 краплю буфера (приблизно 40 мкл) і почати відлік часу.
- Обсяг результату проводять через 10 хвилин після внесення зразка в лунку (S) медичного виробу. Не підлягає обліку результатів тестування після завершення 20 хвилин.
Облік результату після проведення тесту.
Податливим вважається результат у разі появи чітких кольорових ліній — одна лінія має з'явитися контролю (С), одна або більше ліній — на тестовій лінії (Т) тіста. Інтенсивність кольорової лінії на тестовій лінії (Т) може змінюватися залежно від концентрації тропоніну I в зразку досліджуваного. Поява кольорової лінії будь-якої інтенсивності на тестовій лінії (Т) має розглядатися як позитивний результат тестування.
Негативним вважається результат тестування у разі появи однієї чіткої кольорової лінії контролю (С) тіста. Кольорова лінія або лінії на тестовій лінії (Т) немає.
Недійсний вважається результат без кольорової лінії контролю (С) тіста. Причиною несприятливого результату тестування може бути недостатня кількість зразка досліджуваного неспостереження процедури тестування, неспостереження термінів придатності та умов зберігання швидких тестів. У разі отримання несприятливого результату тестування необхідно повторити дослідження з використанням іншого тест-касети.
Умови зберігання і транспортування тест системи.
Тест можна зберігати та транспортувати за температури 2-30 °C. Тест стабільний до закінчення терміну придатності, зазначеного на герметичному пакованні. Не заморожувати. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності. Термін придатності становить 24 місяці.
Комплектація тест-системи CITO TEST Тропонина І:
- Тест-касета — 1 шт.
- Буфер — 1 шт.
- Піпетка — 1 шт.
- Інструкція українською мовою.
Команда інтернет-магазинка МедХол завжди готова допомогти Вам максимально швидко, дешево та зручно купити з доставкою Експрес-тест на Тропонін у калі і бажає довгих щасливих років здорового та активного життя Вам і Вашим близьким!
Основні | |
---|---|
Виробник | Фармаско |
Країна виробник | Україна |
- Ціна: 225 ₴/упаковка